Bezpłatny tydzień adaptacyjny

Zapraszamy dzieci z Bielan, Łomianek, Bemowa, Klaudyna, Babic, Izabelina i okolic na bezpłatny tydzień adaptacyjny do naszego przedszkola na Bielanach!

W ciągu tygodnia adaptacyjnego dzieci przyzwyczajają się do przedszkola, poznają swoje nauczycielki, które stają się ciociami, czyli osobami bliskimi, które przytulają i troszczą się o dzieci. Uczestniczą w specjalnych  zabawach i zajęciach ułatwiających adaptację. W tym czasie pomagamy również Rodzicom rozstać się z dzieckiem w sposób jak najbardziej bezstresowy dla dziecka. Po tygodniu adaptacyjnym zazwyczaj dzieci zostają w przedszkolu na cały dzień bez płaczu.

Nie zdarzyło się, żeby dziecko nie zaadaptowało się w naszym przedszkolu.

Dogodny dojazd do naszego przedszkola na Bielanach na granicy Łomianek samochodem z Łomianek. Omijając ruch ulicą Trenów w Łomiankach i ulicą Estrady na Bielanach szybko dojeżdżamy do przedszkola. Następnie ulicą Wólczyńską na Bielanach, szybko możemy znaleźć się w centrum Bielan, przy stacji metra na Bielanach Młociny albo na trasie do centrum Warszawy.

Przy przedszkolu znajduje się przystanek autobusu 701 Bielany Wólka Węglowa, który dojeżdża do Łomianek oraz przystanek autobusu Ł z Łomianek do metra na Bielanach.

Przy przedszkolu znajduje się przystanek autobusowy Bielany Wólka Węglowa, z którego można dojechać autobusami miejskimi na Bielany, do bielańskich stacji metra Młociny, Marymont i w inne miejsca.

Często babcie odbierają dzieci z przedszkola i dojeżdżają autobusem.